„Csak jóakaróm volt”

2017. július 03., címkék: siketmisszió, jakab miklós, vakmisszió

Jakab Miklós egy életen át vállalta a vakok és siketek lelkigondozását, ismerte a Braille-írást és jelnyelven is prédikált a hallássérülteknek. A református lelkészre emlékeztek születésének 105. évfordulóján a Református Missziói Központban.

Mindenkinek mindenné

2012. szeptember 26., címkék: tahi, jakab miklós

Jakab Miklós református lelkipásztorra emlékeztek a közelmúltban Tahiban, a Dunamelléki Református Egyházkerület konferenciaközpontjában. Az ünnepségen emléktáblát avattak a lelkész emlékére, aki idén lenne száz éves.

Elfogadni azt, ami nem szokható meg

2010. november 15., címkék: missziói központ (rmk), jakab miklós, vakmisszió

Elindult a Református Missziói Központ Érintve láss programsorozata a Baross téri gyülekezetben, ahol vak emberek tettek tanúbizonyságot hitükről.